MINI BAR

CZ|EN

Bar, který nekončí
u poslední stoličky

MINI BAR je vším, jen ne dalším z klasických barů. Zážitek z dobrého pití se zde násobí počtem zapálených automobilových fanoušků, tvrdě pracujících businessmanů v backoffice a příjemné benzínové atmosféry FAN SHOPU.

Netradiční místo pro obchodní schůzku

Netradiční místo pro obchodní schůzku

Příjemné sezení v MINI BARU je jako stvořené pro úspěšnou obchodní schůzku. Tak proč chodit pořád do stejných kaváren? Pokud tušíte, že se váš obchodní partner vyzná ve světě motorů, určitě ho tímhle výběrem potěšíte. S výbornou kávou v ruce pak můžete prozkoumat třeba interiér stylového MINI, mohutné X6 nebo divoké M5.

Fungující backoffice

Fungující backoffice

Využijte možnosti strávit v baru celý svůj produktivní den. Pravidelný přísun výběrové kávy, potřebné kancelářské zázemí i stále přítomná sekretářka vám pomohou zvládnout i ty nejsložitější úkoly. MINI BAR se stane vaším novým oblíbeným místem pro práci. Tak proč trávit čas osamotě v nudné, neinspirativní kanceláři?

Místo pro všechny fanoušky rychlosti

Místo pro všechny fanoušky rychlosti

Zařízení interiéru baru napovídá, že se zde bude každý automobilový fanda cítit jako doma. A to nejen díky nádherným dekoracím a skvělým skutečným autům, stojícím hned vedle konferenčního stolku. Součástí baru je také FAN SHOP s lifestyle produkty MINI a BMW, venkovní zahrádka a stylový dětský koutek.